Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vladivostok Admiral

Admiral

www.hcadmiral.ru/

Sestavy

Brána
Ivannikov Evgeny
Lundstrom Joakim
Stelmakh Andrei

Obrana

Antropov Yegor
Zemchyonok Artyom
Kostromitin Dmitry
Osipov Denis
Perry Todd
Poleshchuk Anton
Porseland Mathias
Ternavsky Artyom
Tsirulyov Nikita

Útok
Barbashev Sergei
Bergfors Niclas
Bortnikov Igor
Gareyev Danil
Grachev Evgeniy
Gynge Richard
Drugov Viktor
Kuznetsov Alexander
Lesnukhin Sergei
Lisin Enver
Nikitenko Andrei
Perushin Vladimir
Sokolov Konstantin
Ugarov Alexei
Schutz Felix

švédsko ruský tým

 

Zápas 1 - 6.9. 2013 - 10:00 /12:00

Chabarovsk - Vladivostok

3:3/ 3:4 

1.90 4.00 3.05  
 
1.90 4.10 3.30  
1.95 4.20 3.05  
 
1.83 4.00 3.50  
1.80 4.09 3.21  
1.95 4.30 2.80  
 
1.95 4.20 3.05  
1.90 4.10 2.93  
2.00 4.15 3.00  

 1.třetina - 0
2.třetina - 03:13 - Bergfors - z přesilovky
13:46 - Pervushin - z přesilovky
3.třetina - 03:35 - Ugarov
Prodloužení - 0:0
Nájezdy - 1,2,3 - neproměněný, 4 - Lisin proměněný

střely na bránu 35 ku 34
úspěšnost - 91%
goly do prázdné - 0
vyloučení - 4
v minutách - 8
goly v přesilovce - 2
buly - 25 ku 38

brána - Lundstrom
Formace 1 - Osipov,Antropov, Lisin, Nikitenko, Ugarov
Formace 2 - Poleschuk, Ternavsky, Bergfors, Gynkge, Schutz
Formace 3 - Zemchyonok, Kostromitin, Pervushin, Lesnukhin, Drugov
Formace 4 - Perry, Sokolov, Barbashev, Kuznetsov

vyloučení - kostromitin, Bergfors, Lesnukhnin

4. Perry Todd (з) 6 4:17 8 5:21 8 6:54 1 0:38 23 17:10
6. Osipov Denis (з) 9 7:42 9 7:37 10 7:59 4 2:37 32 25:55
7. Lisin Enver (н) 9 6:33 8 6:39 9 6:23 2 2:21 28 21:56
8. Zemchyonok Artyom (з) 8 4:54 2 2:07     10 7:01
10. Bergfors Niclas (н) 9 5:26 7 5:38 7 3:55 2 1:21 25 16:20
11. Gynge Richard (н) 7 4:42 6 4:46 7 4:01 2 1:24 22 14:53
14. Sokolov Konstantin (н) 4 2:34 5 3:30 6 4:52   15 10:56
15. Nikitenko Andrei (н) 8 5:31 8 6:07 9 6:58 1 0:40 26 19:16
17. Pervushin Vladimir (н) 8 4:50 5 4:13 7 5:15 2 0:41 22 14:59
18. Ugarov Alexei (н) 10 6:23 7 5:47 9 6:07 2 2:15 28 20:32
22. Barbashev Sergei (н) 4 2:17 5 2:54 9 5:50   18 11:01
26. Lesnukhin Sergei (н) 7 4:24 7 4:38 8 5:13 1 0:43 23 14:58
28. Drugov Viktor (н) 9 5:34 7 4:25 8 6:31 2 0:39 26 17:09
42. Kuznetsov Alexander (н) 4 2:16 5 3:10 6 3:26   15 8:52
47. Poleshchuk Anton (з) 10 6:23 9 7:25 11 6:08 3 1:46 33 21:42
55. Schutz Felix (н) 9 5:43 8 6:06 3 1:57   20 13:46
65. Kostromitin Dmitry (з) 7 3:02 8 4:41 7 5:42 1 0:41 23 14:06
74. Ternavsky Artyom (з) 11 6:51 8 5:58 11 4:49 3 1:45 33 19:23
85. Antropov Yegor (з) 9 7:05 9 7:04 10 8:33 4 2:41 32 25:23

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář