Jdi na obsah Jdi na menu
 


Atlant Moscow Region Moskva Mytišči

Atlant Moscow Region Moskva Mytišči

Atlant

www.atlant-mo.ru/

Sestavy

Atlant Mytišči
Mají nové logo a maskota. Týmové barvy žluto modrá
Klubový maskot - pes Alabay
pod novým trenérem skončili loni na 16 místě
Můžou překvapit

Brána

Sergei Borisov
Stanislav Galimov
Mikhail Meyer

Obrana
Atyushov Vitaly
Batyrshin Rafael
Velikov Maxim
Novopashin Vitaly
Petrov Alexei
Sanguinetti Bobby Stepanov Stefan

Útok
Artyuhkin Evgeny Arťušin
Glukhov Mikhail
Kablukov Ilya
Koltsov Konstantin
Kopytin Pavel
Mayorov Maxim
Mikhnov Alexei
Radulov Igor
Trubachyov Yury
Haataja Juha Pekka
Shkenin Nikolai
Engvist Andreas
Yashin Oleg

Zápas 2 -

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zápas 1 - 5.9.2013

 Mytišči (Atlant)  - Sp.Moskva (Spartak) - 17:30 /19:30 

0:2

1.95 3.90 3.00  
 
2.00 4.20 3.00  
2.05 4.00 2.90  
 
1.95 3.90 3.20  
1.95 4.00 2.90  
 
1.95 4.30 2.80  
 
1.91 4.20 3.15  
1.92 4.10 2.89  
 
1.95 4.20 3.15  
1.90 4.30 3.20  
 
 Mytišči
Golů - 0
Střely na branku - 37 ku 32
zásahy brankářů - 30 ku 37
úspěšnost - 96%
Goly do prázdné - 0
Vyloučení - 5
v minutách - 10
Buly - 38 ku 29

Brankář - Galimov
Formace 1 - Batyrshin, Rukavishnikov, Glukhov, Kablukov, Koltsov
Formace 2 - Sanguinetti, Niskala,Engqvist, Mayorov, Haataja
Formace 3 - Novopashin, Atyushov, Levitsky, Trubachyov, Radulov
Formace 4 - Dyblenko, Petrov, Kadeykin, Artyukhin, Mikhnov

Vyloučení - Atyushov, Niskala, Batyrshin, Kablukov, Artyukhin

vhazování - Engqvist, trubachyov, glukhov, kablukov, kadeikin
4. Novopashin Vitaly (з) 6 5:00 6 3:37 7 5:06 19 13:43
8. Mikhnov Alexei (н) 6 3:58 6 4:07 6 2:39 18 10:44
11. Engqvist Andreas (н) 6 4:52 7 6:56 8 7:32 21 19:20
15. Trubachyov Yury (н) 6 5:08 6 3:40 8 6:31 20 15:19
16. Mayorov Maxim (н) 6 4:52 7 5:51 7 6:15 20 16:58
19. Radulov Igor (н) 6 5:14 5 3:09 7 6:03 18 14:26
22. Sanguinetti Bobby (з) 6 4:41 7 7:17 8 8:05 21 20:03
23. Glukhov Mikhail (н) 7 6:18 7 5:10 5 2:54 19 14:22
27. Atyushov Vitaly (з) 7 5:10 6 3:36 10 5:41 23 14:27
28. Niskala Janne (з) 6 4:52 7 6:03 9 7:28 22 18:23
29. Kablukov Ilya (н) 7 6:10 8 4:47 6 3:56 21 14:53
32. Batyrshin Rafael (з) 7 6:11 6 4:22 5 3:21 18 13:54
37. Dyblenko Yaroslav (з) 6 4:13 6 4:43 7 2:45 19 11:41
44. Artyukhin Evgeny (н) 6 3:53 7 4:44 6 2:50 19 11:27
47. Petrov Alexei (з) 6 3:58 8 5:56 8 3:40 22 13:34
57. Rukavishnikov Roman (з) 7 6:07 7 4:33 6 3:45 20 14:25
72. Haataja Juha-Pekka (н) 5 4:13 7 6:10 7 6:49 19 17:12
80. Levitsky Igor (н) 5 4:31 4 2:30 6 4:58 15 11:59
82. Koltsov Konstantin (н) 7 6:01 6 5:12 5 3:37 18 14:50
87. Kadeikin Alexander (н) 5 3:30 6 4:16 6 2:49 17 10:35

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář